oferta

Czas na remont

Remont nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń w życiu domowników. Wszechobecny kurz, hałas, wysokie ceny materiałów i usług fachowców to powody, dla których czasem przekładamy remont w nieskończoność. Istnieje jednak kilka znaków sygnalizujących, że nie możemy dłużej czekać.

 • Nadmierna wilgoć
  Nadmierna wilgoć, a co za tym idzie: pleśń i grzyby, nie są mile widziane w żadnym mieszkaniu. Jeżeli już występuje to konieczne będzie mechaniczne oczyszczenie grzybni, zastosowanie środka grzybobójczego oraz ponowne położenie tynku i pomalowanie ścian.
 • Brudne ściany
  Zły wygląd ścian to jeden z podstawowych syndromów, które świadczą o pilnej potrzebie remontu. Brud, obdrapania, zachlapania, a także spłowiały od słońca kolor ścian bardzo rzuca się w oczy i mocno zaburza walory estetyczne wnętrza. Również w mieszkaniach, gdzie żyją rodziny z małymi dziećmi, to właśnie ściany są miejscem, gdzie często rozwijają one swoje artystyczne pasje. Zamiast unikać odwiedzin gości, należy wtedy pomyśleć o malowaniu i odświeżeniu koloru lub nadaniu ścianom zupełnie nowych barw.
 • Ubytki brak estetyki
  Drobne ubytki i zniszczenia w mieszkaniu są naturalnym efektem eksploatacji. Obite meble, odchodzące od ścian tapety, czy porysowane panele, to prędzej czy później powszechny widok w każdym domu. Do tego, jeśli pralka sąsiada zaleje nam sufit, nie oszukujmy się zbliża się remont…
 • Brak poczucia komfortu
  Mieszkanie to nasze małe miejsce na ziemi, gdzie powinniśmy się czuć komfortowo i bezpiecznie. Nie możemy pozwolić na to, aby stan mieszkania powodował spadek nastroju, ponieważ to właśnie w domu spędzamy większość czasu i tu powinniśmy ładować baterie na kolejny dzień.